تحلیل تکنیکال اتریوم 30 فروردین

تحلیل تکنیکال اتریوم ۳۰ فروردین ، ۲۳۰۰ دلار یک مانع بزرگ است

در این نوشته به تحلیل تکنیکال اتریوم ۳۰ فروردین می پردازیم.

اتریوم اصلاح نزولی شدیدی در زیر ۲۴۰۰ و ۲۳۰۰ دلار آغاز کرد. قیمت ETH در حال اصلاح است ، اما احتمالاً با قیمت فروش نزدیک به ۲۳۰۰ دلار روبرو خواهد شد.

اتریوم به شدت در قیمت ۲۴۰۰ دلار کاهش یافت و منطقه ۲۰۰۰ دلار را آزمایش کرد. اکنون قیمت کاملاً کمتر از ۲۳۰۰ دلار و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ ساعته است.

در نمودار ساعتی ETH / USD ، در بالای خط روند نزولی مقاومت در برابر قیمت ۲۲۵۰ دلار وجود داشت. این جفت ارز احتمالاً در حدود ۲۳۰۰ و ۲۳۲۰ دلار با مقاومت شدیدی روبرو خواهد شد.

اتریوم در کوتاه مدت نزدیک به سطح ۲۵۵۰ دلار تشکیل شد و سقوط عمده ای را آغاز کرد. ETH در زیر بسیاری از حمایت های مهم نزدیک به ۲۴۰۰ و ۲۳۰۰ دلار معامله شد.

قیمت حتی به زیر حمایت ۲۲۰۰ دلاری کاهش یافت و کاملاً پایین تر از میانگین متحرک ساده ساعتی ۱۰۰ ، مشابه بیت کوین بود. به تازگی ، اتر بهبودی مناسبی را آغاز کرده و از سطح ۲۱۰۰ و ۲۲۰۰ دلار بالاتر رفته است.

تحلیل تکنیکال اتریوم 30 فروردین

این جفت ارز در حال تحکیم در نزدیکی سطح ۲۲۵۰ دلار است. در روند صعودی ، مقاومت عمده ای در نزدیکی سطح ۲۳۰۰ دلار و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ ساعته وجود دارد. 

تثبیت موفقیت آمیز بالاتر از سطح ۲۳۰۰ دلار و ۱۰۰ SMA ساعتی برای بازگشت به یک منطقه مثبت ضروری است. مقاومت عمده بعدی نزدیک به ۲۳۵۰ دلار است. 

اگر اتریوم نتواند سطح ۲۳۰۰ دلار و ۱۰۰ ساعت SMA ساعتی را تثبیت کند ، خطر کاهش مجدد قیمت وجود دارد. حمایت اولیه در نزولی نزدیک به سطح ۲۲۰۰ دلار است. پشتیبانی عمده بعدی نزدیک به سطح ۲۱۷۵ دلار است. حرکت نزولی در روزهای آینده درهای حرکت به سمت حمایت ۲۱۰۰ دلاری را باز می کند.

این مطلب صرفا ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با کریپتوتانگ نمی باشد. توجه داشته باشید بازار قطعی نیست. این فقط یک تحلیل است صرفا نباید بر این اساس خرید یا فروش انجام دهید.

مرجع

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x