تکنیکال بیت کوین 30 فروردین

تحلیل تکنیکال بیت کوین ۳۰ فروردین ، چرا قیمت می تواند پایین تر بیاید؟

در این نوشته به تحلیل تکنیکال بیت کوین ۳۰ فروردین می پردازیم.

قیمت بیت کوین پس از شکست منطقه پشتیبانی ۶۰ هزار دلاری ، با افت شدید روبرو شد. BTC در حال اصلاح سود است اما احتمالاً با فروشندگان با قیمت زیر ۵۸۰۰۰ دلار روبرو خواهد شد.

اکنون قیمت کاملاً پایین تر از ۵۸۰۰۰ دلار و ۱۰۰ میانگین متحرک ساده (۴ ساعته) معامله می شود.

در نمودار ۴ ساعته جفت BTC / USD ، در زیر خط روند صعودی اصلی با پشتیبانی نزدیک به ۶۲۰۰۰ دلار شکافی وجود داشت. این جفت ارز در حال اصلاح ضررها است اما ممکن است در حدود ۵۸۰۰۰ و ۶۰۰۰۰ دلار مقاومت کند.

بازار خرس توانست قیمت را به زیر منطقه پشتیبانی ۵۵۰۰۰ دلار و ۱۰۰ میانگین متحرک ساده (۴ ساعته) برساند. پایین ترین قیمت در حدود ۵۱۱۳۲ دلار تشکیل شد و قیمت اکنون در حال اصلاح است. این قیمت سطح مقاومت ۵۲۰۰۰ و ۵۳۲۰۰ دلار را شکست.

تحلیل تکنیکال بیت کوین 30 فروردین

قیمت در حال حاضر با مقاومت نزدیک به سطح ۵۵۵۰۰ و ۵۶۰۰۰ دلار روبرو شده است.

اولین مقاومت عمده نزدیک به سطح ۵۷۰۰۰ دلار است. مقاومت اصلی در حال حاضر در نزدیکی سطح ۵۸،۵۰۰ دلار در حال شکل گیری است ، که بالاتر از آن قیمت بیتکوین ممکن است یک افزایش قیمت جدید را آغاز کند. 

اگر بیت کوین از سطح ۵۶۰۰۰ دلار بالاتر نرود ، خطر زیان بیشتر وجود دارد. اولین حمایت عمده نزدیک به سطح ۵۵۰۰۰ و ۵۴۸۰۰ دلار است.

حمایت عمده بعدی نزدیک به سطح ۵۳،۸۰۰ دلار است. هرگونه ضرر و زیان بیشتر ممکن است افت جدیدی به سطح پشتیبانی ۵۲۰۰۰ دلاری داشته باشد. در حالت اعلام شده ، حتی احتمال دارد که در کوتاه مدت به سمت منطقه پشتیبانی اصلی ۵۰۰۰۰ دلاری نیز سقوط کند.

این مطلب صرفا ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با کریپتوتانگ نمی باشد. توجه داشته باشید بازار قطعی نیست. این فقط یک تحلیل است صرفا نباید بر این اساس خرید یا فروش انجام دهید.

مرجع

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x