سود بازار ارز دیجیتال

سود بازار ارز دیجیتال ۱۰۰ برابر خواهد شد ، ماه آپریل آغاز یک حرکت بزرگ است

بازار ارز دیجیتال این روزها به ترند اول جهانی تبدیل شده است. جذابیت این بازار و سودهای مناسبی که از آن بدست می آید باعث شده مردم از همه کشورها به سرمایه گذاری در آن روی بیاورند.

این مقاله نباید یک توصیه برای سرمایه گذاری در نظر گرفته شود. تمام سرمایه گذاری ها ریسک مربوط به خود را دارند. حتی ممکن است تمام پول خود را از دست بدهید. بنابراین اگر به سرمایه خود نیاز دارید ، روی آن رسیک زیادی نکنید.

بیت کوین

بیایید با بیت کوین شروع کنیم. درک اینکه بیت کوین چه اتفاقاتی را رقم می زند ، مهم است تا بفهمید که چه اتفاقی برای کل بازار رمزنگاری می افتد. تقاضای بنیادی برای بیت کوین آغاز شده است و سود خیلی بیشتری در انتظار است. 

بیت کوین تقاضای بنیادی شدیدی را می بیند. این مسئله از طریق خزانه داری برخی شرکت ها (به عنوان مثال Microstategy) و خریدهای سرمایه گذاران بزرگ حاصل می شود. 

شرکت های سرمایه گذاری مانند گلدمن ساکس ، مورگان استنلی ، فیدلیتی و جی پی مورگان شروع به افزودن بیت کوین به خزانه اوراق بهادار خود می کنند. این چهار شرکت به تنهایی ۱۱ تریلیون دلار دارایی تحت مدیریت خود دارند.

با یک سرچ ساده در گوگل نام بسیاری از شرکت های شناخته شده ای که شروع به مهامله در بازار ارز دیجیتال کرده اند را می بینید (به عنوان مثال Citigroup ، Square ، Paypal ، Visa Blackrock و tesla)

چرا بیت کوین ؟

دو دلیل بزرگ برای جذب موسسات و شرکت ها به سرمایه گذاری در بیت کوین وجود دارد: 

۱. تغییرناپذیری: هیچ چیز قابل تغییر نیست. حداکثر تعداد بیت کوین ۲۱ میلیون است و از این تعداد بیشتر نمی شود. هیچ دارایی قابل سرمایه گذاری دیگری وجود ندارد که دارای این ویژگی باشد.  

۲. مقررات: بیت کوین و همه چیز در اطراف آن به شدت تنظیم شده است ، به عنوان مثال قوانین مقرر شده توسط FinCEN. این بدان معنی است که موسسات می دانند در چه شرایطی قرار دارند. آنها قوانین را می دانند.

سرمایه گذاری ۳.۵ درصد از پول مشتری ها در بیت کوین

چه اتفاقی می افتد اگر شرکت های سرمایه گذاری ۳.۵ درصد از پول مشتری های خود را در بیت کوین سرمایه گذاری کنند؟

۳.۵ درصد در یک سرمایه گذاری واحد ، اندازه سرمایه گذاری طبیعی برای یک موقعیت واحد است. این سرمایه گذاری می تواند در سهام ، طلا ، یک اوراق قرضه یا یک صندوق تامینی باشد. 

بیایید چهار شرکت بزرگ سرمایه گذاری که در بالا ذکر شد را در نظر بگیریم. ۳.۵٪ از دارایی های آنها تقریبا ۴۰۰ میلیارد دلار خواهد بود. این پول می تواند حجم بازار بیت کوین را به بیش از ۱۰ تریلیون دلار افزایش دهد ، در حالی که در حال حاضر حدود ۱.۱ تریلیون دلار است. باید به دنبال قیمت بیت کوین در ۶۰۰ هزار دلار باشیم.

شرایط آلتکوین ها چگونه است؟

اکثر سرمایه گذاران به احتمال زیاد اولویتشان برای سرمایه گذاری بیت کوین است. برخی سرمایه گذاران زودتر و برخی دیگر دیرتر اضافه شدند. 

بازار آلتکوین به رهبری اتریوم در سه ماه اول سال ۲۰۲۱ دوران خوبی را پست سر گذاشته اند. در مدت اخیر اتریوم چند بار بالاترین رکورد خود را شکست. ریپل ، کاردانو ، دوج کوین و یونی سواپ نیز بالاترین قیمت های خود را ثبت کرده اند.

حجم سرمایه بازار آلتکوین ها به طور مرتب درحال افزایش است.

این بازار صعودی تا کجا ادامه دارد؟

ما هنوز در آغاز یک بازار گاوی جدید هستیم. راه طولانی برای رسیدن به اوج وجود دارد. پول بنیادی تازه ای وارد فضای بیت کوین و حتی اتریوم شده است. شاید کمتر از ۱٪ از آنچه در آینده وارد این بازار خواهد شد. این بدان معناست که ورود پول و سرمایه به بازار ارز دیجیتال برای مدت طولانی ادامه خواهد داشت.

آیا برای سرمایه گذاری دیر است؟

خیر. آخرین بازار گاوی در سال ۲۰۱۷ به پایان رسید. بعد از آن ارزهای دیجیتال بیش از ۹۰٪ افت کردند. ممکن است دوباره این اتفاق تکرار شود اما بعید است به زودی اتفاق بیفتد. بسیاری از سکه های جایگزین در پایان سال ۲۰۱۷ به طور قابل توجهی کمتر از ارزش خود هستند.

Bitcoin Cash (BCH) را به عنوان مثال در نظر بگیرید. در ۳۱ دسامبر ۲۰۱۷ قیمت ۲۵۳۳ دلار بود و اکنون ۵۴۴.۷۸ دلار است. بیت کوین کش از آگوست ۲۰۱۷ یک شاخه از زنجیره بیت کوین بود. در واقع همان بیت کوین است ، با این تفاوت که انتقال آن سریعتر و ارزانتر از بیت کوین است. 

اکثر ارزهای دیجیتال نسبت به پایان سال ۲۰۱۷ ارزان تر هستند

لایت کوین از ۳۱ دسامبر ۲۰۱۷ تاکنون از ۲۳۲ دلار به ۱۹۹ دلار کاهش یافته است. این دهمین ارز دیجیتال بزرگ جهان است. بیشتر سکه های برتر ، به استثنای بیت کوین و اتریوم ، کمتر از قیمت ۳۱ دسامبر ۲۰۱۷ هستند. این ارزها شامل نام های شناخته شده ای مانند Dash ، Stellar  Monero و Eos است. 

می توانید قیمت های ۳۱ دسامبر ۲۰۱۷ را بررسی کنید. بیشتر ارزهای دیجیتال نسبت به جایی که در پایان آخرین بازار گاوی بودند ، ارزان تر هستند. با توجه این که  مقدار پول بیشتری که در حال حاضر به بیت کوین وارد می شود ، این بازار گاوی باید قیمت های بسیار بالاتر از سال ۲۰۱۷ را ثبت کند.

احتیاط کنید

در اطراف ارزهای دیجیتال از سرمایه گذاران حمایت چندانی نشده و یا هیچ گونه محافظتی در آن وجود ندارد. بسیاری از موارد ممکن است اشتباه پیش برود و شما ممکن است کسی را نداشته باشید تا برای جبران خسارت به او مراجعه کنید. 

بنابراین شعار من این است که قبل از جهش نگاه کن. شما باید مطمئن شوید که روی یک ارز دیجیتال سرمایه گذاری می کنید که احتمال زنده ماندن دارد.

آیا ۱۰۰ ارز دیجیتال برتر مناسب سرمایه گذاری هستند؟

بله. اکثر ۱۰۰ سکه برتر دارای پروژه های قوی و تیم های خوبی هستند. در بسیاری از موارد ، آنها در حال حاضر یک محصول یا خدمات فعال دارند. اکثرا وب سایت منظمی دارند که به روزرسانی می شود. 

برای بررسی اینکه تیم این سکه فعال است ، آخرین اخبار مربوط به پیشرفت های را در وب سایت های آنها خواهید یافت. هر کدام از ۱۰۰ ارز دیجیتال برتر را خریداری می کنید به آن دید بلند مدت داشته باشید.

چگونه می توان ۱۰۰ برابر سود کرد؟

اگر سود ۱۰۰ برابر می خواهید ، باید ارزهایی با ارزش بازار کمتر را در نظر بگیرید که در رده  ۲۰۰ ارزهای دیجیتال و حتی پایین تر قرار دارند. 

در صورت پیدا کردن این نوع ارزها با بازارهای کوچک به راحتی می توان انتظار داشت تا ۱۰۰ برابر افزایش یابند. البته با همین فرمول ، آنها به راحتی می توانند از بین بروند. 

این بدان معناست که شما مجبورید کارهای بیشتری انجام دهید. شما نباید فقط یک مجموعه خریداری کنید. حتی اگر کار درستی انجام دهید باز هم شکست هایی وجود دارد ، بنابراین باید در خرید خود تنوع ایجاد کنید.

نه نکته مهم برای کسب سود ۱۰۰ برابر

۱. ارزش بازار کم: رفتن به سمت یک سکه با ارزش بازار ۱۰۰ میلیون دلار نسبت به رفتن به سمت یک بازار ۱۰ میلیارد دلاری بسیار آسان تر است. هرچه بازار کوچکتر شود ، پتانسیل صعود بیشتر است. اما ریسک هایش هم بیشتر است.

۲. یک مشکل در دنیای واقعی را حل کند: ببینید کاربرد سکه چیست. آیا آن را می فهمید؟ آیا می تواند برای شما یا شخصی که فکرش را می کنید مفید باشد؟ 

بزرگترین آلتکوین جهان اتریوم ئارای یک شبکه برای پرداخت و عقد قراردادهای هوشمند است. در اتریوم برای پرداخت هزینه های معاملات هر زمان که قرارداد هوشمندی را منعقد می کنید. معامله یک ارز دیجیتال با دیگری به راحتی انجام می شود. روزانه میلیون ها معامله در اتریوم وجود دارد.

۳. ارزی فعال را انتخاب کنید: اگر می توانید ارز دیجیتالی پیدا کنید که در حال حاضر به طور روزمره استفاده می شود. وعده های مبهم که ادعا می شود به زودی یک محصول فعال خواهند داشت را اولویت قرار ندهید. بعضی اوقات انجام پروژه ها بسیار دشوار است و اعضای تیم قبل از پایان کار آن را رها می کنند.

۴. در حال رشد باشد: به زبان ساده شما می خواهید که ارز دیجیتال مورد نظرتان ، کاربران جدید را به خود جذب کند و از آن استفاده کنند.

۵. بازار بالقوه دست نخورده بزرگ: از خود بپرسید آیا بازار ارز دیجیتال که شما در آن وارد می شوید پتانسیل رشد بالایی دارد؟ اگر داشته باشد ، این یک سیگنال خوب است.

۶. عرضه سکه ثابت است یا نه: در حالت ایده آل سکه ای می خواهید که به محض بالا رفتن قیمت ، تورم گسترده ای نداشته باشد. به دنبال یک منبع ثابت باشید که بیشتر از سایرین در گردش باشد.

۷. وبسایت فعال داشته باشد: ارز دیجیتال مورد نظر باید دارای وب سایتی باشد که به طور مرتب به روزرسانی می شود. مفید است که به روزرسانی ها و توضیح پیشرفت های اخیر و آینده را ببینم. این به شما نشان می دهد که تیم پروژه را رها نکرده است.

۸. شناخت تیم: من می خواهم بتوانم چهره و بیوگرافی تیم را ببینم. در جایی که کاملاً از واقعی بودن تیم اطمینان ندارید ، مراقب سرمایه گذاری باشید.

۹. مشارکت انجمن آن: یک ارز دیجیتال خوب ، انجمنی قدرتمند در تلگرام یا شبکه اجتماعی دیگری خواهد داشت که از شما استقبال می کند و به شما کمک می کند تا شرایط آن را درک کنید و بتوانید به پاسخ سوالات خود برسید. 

نتیجه

ما شاهد رایج شدن بازار ارز دیجیتال و افزایش قیمت ارزهای دیجیتال هستیم. پول و سرمایه به سمت بیت کوین سرازیر می شود که به نوبه خود باعث سرازیر شدن پول به ارزهای دیگر نیز می شود. 

از آنجایی که بازار ارزهای دیجیتال بیت کوین کوچکتر است ، اثر آن اعمال می شود. بسیاری از آلتکوین های کوچکتر توانایی صعود ۱۰۰ برابر را دارند. اما شما باید بررسی کنید آیا سکه ای که می خریدید واقعاً مفید است یا خیر.

اطمینان حاصل کنید که سبد خرید شما متنوع باشد. از تمرکز بیش از حد روی هر ارز دیجیتالی اجتناب کنید.

مرجع

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x