سبد خرید 0

شت کوین چیست؟

اصطلاح شت کوین به یک ارز دیجیتال با ارزش کم یا بدون ارزش یا یک ارز دیجیتالی اشاره دارد که هیچ هدف فوری و قابل تشخیصی ندارد. این کلمه یک اصطلاح تحقیرآمیز است که اغلب برای توصیف آلت کوین ها یا رمزارزهای اشاره دارد که پس از محبوب شدن بیت کوین ساخته شده اند استفاده می شود.

کاهش ارزش یک شیت کوین اغلب به دلیل علاقه ناموفق سرمایه گذار است زیرا با حسن نیت ایجاد نشده است یا قیمت آن بر اساس حدس و گمان است. به این ترتیب، این ارزها به عنوان سرمایه گذاری بد در نظر گرفته می شوند.

شت‌کوین‌ها با افزایش قیمت‌های کوتاه‌مدت و به دنبال آن نوسان‌های ناشی از سرمایه‌گذارانی که می‌خواهند روی سودهای کوتاه‌مدت سرمایه‌گذاری کنند، مشخص می‌شوند.

میم کوین چیست؟

 میم کوین ها ارزهای دیجیتالی هستند که از میم ها و جوک های اینترنتی الهام گرفته شده اند. به عنوان مثال، Dogecoin از میم دوج الهام گرفته شده است. که از یک عکس ویروسی از شیبا اینو ایجاد شده است. این رمزارزها اغلب قرار نیست جدی گرفته شوند، اما همچنان زمانی که اعضای جدید جامعه ارزها را خریداری می‌کنند تا در شوخی باشند می‌توانند شتاب قیمتی بیشتری پیدا کنند.

به محض اینکه محبوبیت پیدا کرد و ارزش آن افزایش یافت، سرمایه‌گذاران خرده‌فروش گاهی اوقات آن را میخرند و توکن را بیشتر تقویت می‌کنند. چهره‌های برجسته آنلاین و افراد مشهور نیز محبوبیت سکه‌های میم خاص را افزایش می‌دهند. ایلان ماسک احتمالاً مشهورترین فرد برای آن است، و حتی یک فورک دوج کوین به نام Floki Inu بر اساس سگ خانگی واقعی ماسک وجود دارد.

مطالب بیشتر در مورد شت کوین ها و میم کوین ها:

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
ارسال به ایمیل
https://cryptotong.com/?p=51214