تیم تخصصی ارزدیجیتال کریپتوتانگ جمعی از برنامه نویسان خبره ، متخصصان هوش مصنوعی، تحلیلگران بازارهای مالی با هدف فعالیت تخصصی در بازار ارزهای دیجیتال ایجاد شده است.

خدماتی که ارائه می دهیم:

تولید محتوا در حوزه بلاکچین و رمزارزها

تحلیل تکنیکال رمزارزها

تحلیل اقتصاد کلان

تحلیل درون زنجیره ای

آموزش های تخصصی 

هدف اصلی ما چیست؟

ما در حال ایجاد ابزاری هستیم. که رمزارزهای که تازه به بازار عرضه می شوند را ارزیابی کنند. تیم های با ایده های نوآورانه و خلاق توسط عرضه اولیه های رمزارزها با عناوین مختلف ICO, IDo, IEO و دیگر روش ها در حال تامین سرمایه برای ایجاد پروژه های خود هستند. ما توسط بررسی شاخص های مختلف پروژه های آنها را بررسی می کنیم. پروژه های رمز ارزها توسط هوش مصنوعی (ماشین) و تیم تخصصی ما بررسی می شود. بعد از بررسی توسط روش ما آنها امتیاز بندی می شوند. پروژه های با پتانسیل بالا در سایت لیست می شوند. لیست کردن و امتیاز بندی پروژه ها به سرمایه گذاران کمک میکند پروژه های با پتانسیل بالا را بیابند. این کار به سرمایه گذاران کمک می کند بصورت خیلی هوشمندانه تر و با ابزاری دقیق در پروژه های که تازه به بازار آمده اند یا می آیند، سرمایه گذاری کنند.

تیم ما

مهندس بختیار آهنی

مهندس بختیار آهنی

کارشناسی ارشد هوش مصنوعی دارم. تخصص اصلی در پردازش زبان های طبیعی است. بصورت تخصصی در برنامه نویسی بلاکچین و ساخت ابزارهای تحلیلی رمزارزها فعالیت دارم.

دکتر غفور آهنی

دکتر غفور آهنی

دکترای تخصصی بهينه سازي از دانشگاه اوپسالا سوئد دارم. در زمینه طراحی الگوریتم، بهینه سازی ، برنامه ریزی شبکه های ارتباطی، هوش مصنوعی تخصص دارم. مدتی است روی طراحی الگوریتم و بهینه سازی پرتفوی، زمان ورود و خروج از پروژه ها فعالیت دارم.

شادی مبارکی

شادی مبارکی

کارشناسی فیزیک دارم. اما دو سال است به دیجیتال مارکتینگ علاقمند شدم. در حال حاضر بصورت تخصصی در حوزه دیجیتال مارکتینگ فعالیت دارم. مطالعه و علاقه زیاد من به حوزه رمزارزها به 3 سال بعد برمیگردد. در حال حاضر به عنوان مسئول دیجیتال مارکتینگ کریپتوتانگ فعالیت دارم.

دکتر سید ریبوار حسینی

دکتر سید ریبوار حسینی

دکترای علوم پردازش اطلاعات و مهندسی نرم افزار از دانشگاه اولو فنلاند دارم. تمرکز اصلی من در زمینه یادگیری ماشین و پردازش داده است. حدود 3 سال به حوزه بلاکچین علاقمند شدم.

مهندس عطااله حجازی

مهندس عطااله حجازی

دانشجوی کارشناسی ارشد هوش مصنوعی دارم. حدود 2 سالی هست که به حوزه رمزارزها علاقمند شدم. درحال حاضر مسئول تولید محتوای سایت را دارم.